top of page

Analýza živé kapky krve

 

Darkfield Live Blood Analysis je vysoce nadstandardní mikroskopická technika umožňující screening Vaší živé krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytující komplexní obraz o Vašem momentálním vnitřním prostředí v těle. 

Tzv. Darkfield Live Blood Analysis je vysoce nadstandardní laboratorní mikroskopická metoda umožňující screening vaší živé krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytující komplexní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu. Čistá krev je zárukou dobrého zdraví aneb nemoci se rodí ve vnitřním prostředí nás samotných. V běžných lékařských ordinacích a laboratořích nejsou sledovány tyto jevy v plazmě, protože nejsou klasickou metodou vůbec viditelné.

Toto lze sledovat pouze speciálně nadstandardní metodou Darkfield v temném poli laboratorního mikroskopu. Díky této metodě vidíme potencionálně nebezpečné jevy v krvi již v ranném stádiu a to mnohem dříve, než se objeví symptomy zdravotního problému.

 

Pronajmeme vám Darkfield mikroskop. Kapičku krve si odeberete Vy sami glykemickým perem pro domácí použití z prstu po důkladné desinfekci. Poté si dáte kapičku na podložní sklíčko (nerozmazává se, nesuší ani nepřibarvuje). Lehce vše překryjete krycím sklíčkem (zabrání to oxidaci a vyschnutí) a vložíte pod mikroskop. Obraz z krve je snímán kamerou do počítače a zvětšen, abychom mohli společně pozorovat živé pohybující se komponenty Vaší krve a porovnávat celkový stav se zdravou krví. Metoda živé kapky spolehlivě ukáže množství toxických látek vyplavených do krevního oběhu v průběhu detoxikace.

Přesný screening kapky krve předpokládá perfektní čistotu podložních a krycích sklíček, což Vám můžeme garantovat. Jednorázová sklíčka desinfikujeme a použitá bezpečně likvidujeme. Celá procedura je prakticky bezbolestná. V průběhu zkoumání vzorku pořizujeme fotografie, které uchováváme pro porovnání během další návštěvy.

 

Před odběrem vzorku nejezte cca 4 hodiny nic kromě ovoce a zeleniny. Mimo velkého množství obyčejné vody nepijte nic jiného (čaj, káva, slazené nápoje...). V průběhu konce předešlého dne a ráno v den Vaší návštěvy dejte přednost lehčí stravě (ovoce, zelenina). Vyhněte se v tomto období také živočišným tukům a bílkovinám.

 

 

 

bottom of page