top of page

O PORADNĚ

 

Abychom vyhověli potřebám našich klientů, je náš tým složen z více specialistů. Klient se může při vyšetření i kontrolách setkat s lékařem. Postup očisty a návrhy produktů jsou konzultovány v celém týmu.

Komplexní poradenství je doplněno o přesné diagnostické metody. Jde o lékařskou biorezonanci Sensitiv Imago 530 a Darfield mikroskop pro interpretaci obrazu živé kapky krve.

 

 

Mgr. Miroslav Kněz

 

(vyškolený biorezonanční specialista, vyškolen v Darkfield Live Blood analýze)

 

"Během vyšetření se se mnou můžete setkat při vyhodnocování biorezonančního měření. Starám se o spolupracovníky našeho centra. Profesně se věnuji soukromé výuce anglického jazyka a doktorskému studiu Teologické antropologie na Jihočeské univerzitě.

Alternativní medicínou se zabývám od chvíle, kdy jsem se začal zamýšlet nad tím, co jím. Avšak vážněji jsem o způsoby hloubkového čištění organismu začal zabývat až při řešení rakovinového onemocnění ve své rodině. Celý můj osobní příběh je dostupný zde.

 

Osobně nejsem zastánce pravidelného užívání léků či doplňků stravy s vidinou vyléčení. Doplňky stravy jsou užitečné ve chvíli, kdy naše tělo nění dostatečně silné ke spuštění samoozdravných procesů. Tedy jakmile tělo odblokujeme (především očistou střev a jater či likvidací některých patogenů), doporučuji klientům, aby se vydali na cestu očistných šťávových diet a půstů. PROČ?

  • Jsou zadarmo - dokonce ušetříme,

  • jsou velmi efektivní,

  • řeší přímo přimární příčiny zdravotních problémů - často ne ty, které nás trápí,

  • nechávají tělo rozhodnout, co bude léčit a v jakém pořadí,

  • léčebný efekt je trvalý, dokud není tělo znovu zaneseno,

  • čistí i tělo mentální a emoční

bottom of page