top of page

Produkty k prevenci v oblasti hloubkové detoxikace, elektrosmogu a úpravy vody

 

Aby zdravý duch pobýval ve zdravém těle, je třeba očisty. Aby si naše tělo připomnělo, jakým způsobem se umí čistit, můžeme mu pomoci v zahájení hloubkového vyplavování toxických látek (zejména těžkých kovů - kadmia, rtuti, pesticidů atd.) konzumací ALOE VERA GELU v detoxikačních dávkách. Aloe jako vynikající chelátor začne uvolňovat toxiny do krevního řečiště. Odtud je nutné vzniklý odpad ve stejné míře vyloučit z těla. K tomu nám slouží tzv. "sorbenty", které umí ve střevním traktu toxiny na sebe navázat a poté ve stolici vyloučit. Je to především CHLORELLA PYRENOIDOSA, ENTEROSGEL či ENTEROSORB. Pro spuštění tohoto procesu lze užít BIOINFORMAČNÍCH SPREJŮ (jde o cestu rychlejší vyžadující vyšší investici). MLADÝ JEČMEN je vhodný pro postupné hrubé čištění střevního traktu od letitých nánosů.

Pro tranformaci lidské tělo zatěžujícícho umělého elektromagnetického záření doporučujeme instalovat v místech, kde spíme a kde pracujeme ŠUNGITOVÉ či ORGONITOVÉ PYRAMIDY. V pohybu ve městě nás ochrání ELITNÍ ŠUNGIT.

Naše tělo je složeno velkou měrou z vody. A tedy péče o vodu je esenciální pro jeho zdravé fungování. V případě čištění je kvalitní voda nezbytností. Vodu lze harmonizovat i uchovávat ve vitalizačních KARAFÁCH (www.natures-design.com) nebo přenosných FLAŠKÁCH (www.flaska.eu). Osvědčily se nám i vitalizační KARAFY či SKLENIČKY.

 

 

Angel Juicer 5500

Angel Juicer 5500

Nejvýkonější dvouhřídelový odšťavňovač na našem trhu. Používáme pro léčbu čerstvými ovo-zel šťávami.

Mixér G21 Vitality

Mixér G21 Vitality

Vysokorychlostní mixér, který zvládne nejen zeleninu a ovoce, ale i ořechy. Cenově dostupný konkurent Vitamixu.

Karafa 1,3l

Karafa 1,3l

Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím. 3 minuty pobytu vody v karafách jsou dostatečné k její revitalizaci a oživení.

Sklenička

Sklenička

Pro rychlou vitalizaci vody a okamžitou konzumaci.

Karafa 1,3l v sadě se sklenicemi

Karafa 1,3l v sadě se sklenicemi

Vitalizační nádoby a sklenice s květem života.

Karafa 10l

Karafa 10l

Vitalizační skleněná nádoba pro domácnost či kancelář.

FLAŠKA

FLAŠKA

Schopnost flašky z pravého ručně vyfoukaného skla umožňuje harmonizaci a celkové oživení vody během 10-15 minut.

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

Pyramida ze šungitu je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu). Okruh působení pyramidky (která je vysoká 5 cm) je minimálně 5 metrů. To znamená, že váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou.

Enterosgel 225g

Enterosgel 225g

Velmi účinný sorbent (vazač, vyvazovač toxinů z těla), který používáme společně s chlorellou.

ENTEROSORB

ENTEROSORB

Jde o křemíkový sorbent, který napomáhá absorbovat středněmolekulární toxické látky a odpadní produkty metabolismu z tlustého střeva a krve. Nevstřebává se. Nemá vedlejší účinky. Vhodné ho je používat při detoxikaci organismu.

bottom of page