top of page

Produkty k prevenci v oblasti hloubkové detoxikace, elektrosmogu a úpravy vody

 

Aby zdravý duch pobýval ve zdravém těle, je třeba očisty. Aby si naše tělo připomnělo, jakým způsobem se umí čistit, můžeme mu pomoci v zahájení hloubkového vyplavování toxických látek (zejména těžkých kovů - kadmia, rtuti, pesticidů atd.) konzumací ALOE VERA GELU v detoxikačních dávkách. Aloe jako vynikající chelátor začne uvolňovat toxiny do krevního řečiště. Odtud je nutné vzniklý odpad ve stejné míře vyloučit z těla. K tomu nám slouží tzv. "sorbenty", které umí ve střevním traktu toxiny na sebe navázat a poté ve stolici vyloučit. Je to především CHLORELLA PYRENOIDOSA, ENTEROSGEL či ENTEROSORB. Pro spuštění tohoto procesu lze užít BIOINFORMAČNÍCH SPREJŮ (jde o cestu rychlejší vyžadující vyšší investici). MLADÝ JEČMEN je vhodný pro postupné hrubé čištění střevního traktu od letitých nánosů.

Pro tranformaci lidské tělo zatěžujícícho umělého elektromagnetického záření doporučujeme instalovat v místech, kde spíme a kde pracujeme ŠUNGITOVÉ či ORGONITOVÉ PYRAMIDY. V pohybu ve městě nás ochrání ELITNÍ ŠUNGIT.

Naše tělo je složeno velkou měrou z vody. A tedy péče o vodu je esenciální pro jeho zdravé fungování. V případě čištění je kvalitní voda nezbytností. Vodu lze harmonizovat i uchovávat ve vitalizačních KARAFÁCH (www.natures-design.com) nebo přenosných FLAŠKÁCH (www.flaska.eu). Osvědčily se nám i vitalizační KARAFY či SKLENIČKY.

 

 

ALOE VERA GEL

ALOE VERA GEL

Pro efektivní spuštění hloubkové očisty těla ze všech jeho tkání je nezbytné užívání chelátoru - přírodního doplňku, který toxické látky uvolní do krve. Aloe vera gel v detoxikačních pravidelných dávkách je jedním z nich.

CHLORELLA

CHLORELLA

Chlorella Pyrenoidosa je jednobuněčná zelená řasa, která představuje jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů, bílkovin, aminokyselin, nukleových kyselin (DNA a RNA), glykoproteinu, polyamidů, chlorofylu a dalších vzácných látek. Doporučujeme ji jako sorbent toxických látek ze střeva.

Enterosgel 225g

Enterosgel 225g

Velmi účinný sorbent (vazač, vyvazovač toxinů z těla), který používáme společně s chlorellou.

ENTEROSORB

ENTEROSORB

Jde o křemíkový sorbent, který napomáhá absorbovat středněmolekulární toxické látky a odpadní produkty metabolismu z tlustého střeva a krve. Nevstřebává se. Nemá vedlejší účinky. Vhodné ho je používat při detoxikaci organismu.

BIOINFORMAČNÍ SPREJ

BIOINFORMAČNÍ SPREJ

Jedná se o kosmetické přípravky z Maďarska, které obsahují na bázi homeopatik biologicky aktivní informace z 350 druhů bylin. Tělo si tak může vybrat, co přesně potřebuje.

Mladý ječmen

Mladý ječmen

Mladý ječmen pro vyčištění střevního traktu a doplnění vlákniny.

FLAŠKA

FLAŠKA

Schopnost flašky z pravého ručně vyfoukaného skla umožňuje harmonizaci a celkové oživení vody během 10-15 minut.

ELITNÍ ŠUNGIT

ELITNÍ ŠUNGIT

Jde o prvotřídní a velmi dostupnou osobní ochranu před elektrosmogovým vlivem. Jde o horninu, která obsahuje 90- 98% uhlíku s extrémně vysokým obsahem fullerenů. Díky tomu umí absorbovat a následně transformovat tyto negativní vlivy umělých elektromagnetických polí.

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

Pyramida ze šungitu je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu). Okruh působení pyramidky (která je vysoká 5 cm) je minimálně 5 metrů. To znamená, že váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou.

Orgonitová pyramida

Orgonitová pyramida

Orgonitová pyramida 65 mm se spirálou

Orgonitové pyramidy

Orgonitové pyramidy

Orgonitová pyramida 90 mm s kamenem uprostřed a Orgonitová pyramida 65 mm typ měsíční kámen

Vitalizační nádoba 0,5l

Vitalizační nádoba 0,5l

Lehká vitalizační nádoba pro cestování i do kanceláře.

Vitalizační nádoba HOT 0,3l

Vitalizační nádoba HOT 0,3l

Lehká vitalizační nádoba vhodná i pro vařící tekutiny (kafe, čaj)

Karafa 1,3l

Karafa 1,3l

Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím. 3 minuty pobytu vody v karafách jsou dostatečné k její revitalizaci a oživení.

Karafa 1,3l v sadě se sklenicemi

Karafa 1,3l v sadě se sklenicemi

Vitalizační nádoby a sklenice s květem života.

Karafa 10l

Karafa 10l

Vitalizační skleněná nádoba pro domácnost či kancelář.

Sklenička

Sklenička

Pro rychlou vitalizaci vody a okamžitou konzumaci.

Kniha Marcelka z hor 1

Kniha Marcelka z hor 1

Kniha Marcelka z hor 2

Kniha Marcelka z hor 2

Angel Juicer 5500

Angel Juicer 5500

Nejvýkonější dvouhřídelový odšťavňovač na našem trhu. Používáme pro léčbu čerstvými ovo-zel šťávami.

Mixér G21 Vitality

Mixér G21 Vitality

Vysokorychlostní mixér, který zvládne nejen zeleninu a ovoce, ale i ořechy. Cenově dostupný konkurent Vitamixu.

bottom of page