top of page

O PORADNĚ

 

Abychom vyhověli potřebám našich klientů, je náš tým složen z více specialistů. Klient se může při vyšetření i kontrolách setkat s lékařem. Postup očisty a návrhy produktů jsou konzultovány v celém týmu.

Komplexní poradenství je doplněno o přesné diagnostické metody. Jde o lékařskou biorezonanci Sensitiv Imago 530 a Darfield mikroskop pro interpretaci obrazu živé kapky krve.

Poznámka: Emocionální problémy se často manifestují jako somatické potíže a proto mají somatická onemocnění často své emocionální příčiny. V procesu léčby je tedy záhodno zabývat se obojím - tělem fyzickým i tělem duševním. Léčit je třeba všechna těla najednou.

Jako doplňkovou pak  Analýzu obrazu živé kapky krve v Darkfield mikroskopu.

Na základě rozhovoru a výsledků měření společně nalézáme optimální postup hloubkové očisty těla vycházející z aktuálního zdravotního stavu klienta.

 

 

 
Nejsnáze řešitelná nemoc je ta, která vůbec nevznikne.

 

  • Víme, že ústup symptomů neznamená zdraví. Proto odstraňujeme z těla vše, co do něj nepatří s cílem jeho samouzdravení.

 

  • Čím jsme zdravější, tím je preventivní hloubková očista efektivnější, jednodušší a méně nákladná - s rozvojem dalších zdravotních problémů se stává složitější a nákladnější. Proto nečekejme na ozývající se symptom a jednejme preventivně již nyní.

 

  • Před tím, než se rozhodnete s námi spojit, prosíme, abyste si pozorně přečetli celý náš web

Víme, že tělo bez symptomů opravdu nemusí být zdravé. Proto používáme diagnostické metody, které mohou nalézt potíže mnohem dříve, než je člověk subjektivně vnímá nebo je zjistí po nedůsledné prevenci lékař v pokročilém stádiu obtěžujících symptomů (např. u rakoviny se obecně objevují symptomy až ve velmi pokročilých stádiích).

 

Naše pacienty učíme zodpovědně provádět očistu všech tělních systémů včetně hlubokých tkání. Snažíme se motivovat k zodpovědnému počínání v oblasti prevence, na kterou v důsledku podfinancovaní zdravotnického systému není kladen dostatečný důraz.

 

 

 

Jaká je nejúčinější očista?
Jaký je nejlepší produkt?

 

Osobně nejsem zastánce pravidelného užívání léků či doplňků stravy s vidinou vyléčení. Doplňky stravy jsou užitečné ve chvíli, kdy naše tělo nění dostatečně silné ke spuštění samoozdravných procesů. Tedy jakmile tělo odblokujeme (především očistou střev a jater či likvidací některých patogenů), doporučuji klientům, aby se vydali na cestu očistných šťávových diet a půstů. PROČ?

  • Jsou zadarmo - dokonce ušetříme,

  • jsou velmi efektivní,

  • řeší přímo přimární příčiny zdravotních problémů - často ne ty, které nás trápí,

  • nechávají tělo rozhodnout, co bude léčit a v jakém pořadí,

  • léčebný efekt je trvalý, dokud není tělo znovu zaneseno,

  • čistí i tělo mentální a emoční

MY BUTTON

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno a příjmení *

Email *

Tel. *

Město

Předmět *

Zpráva *

Vše bylo úspěšně odesláno. Odpovíme obratem. Tým VIA MEA

bottom of page